neděle 8. prosince 2013

Dlouhé zimní večery #2 - Horká čokoláda, čaj či káva

Tento projekt pořádá Táňa, více informací tam.


👍Hot co-coKeep Calm and Drink Hot Chocolate A kdy že ta moje závislost začala? Byli jsme v zimě na chatě u mé kamarádky se kterou jsem vyrůstala. Neviděli jsme se několik let a oni nás najednou pozvali. Bylo to super. Procházeli jsme se v Jeseníkách a vymýšleli přezdívky pro jeden růžový barák, ve kterém bydlel jakýsi úchyl. Nakonec jsme vymysleli Petůnie. A když nám byla zima, šli jsme si sednout do restaurace (možná hospody) jménem Karolína. Tam jsme si objednali horkou čokoládu. Wow,  ta byla fakt dobrá. Myslím, že nejlepší ze všech čokolád, co jsem kdy pila. Strašně jsem se tam pak chtěla vrátit a dát si ji ještě jednou. Myslím, že jsme tam pak ještě zašli a já jsem si ji dala rovnou dvakrát! Ale to se stalo už před hodně lety. Myslím tak před čtyřmi. A od té doby jsme tam nikdy nejeli na prázdniny :(

No, většina už asi ví, co napíšu, ale já prostě musím. Horká čokoláda! Nevím, jak bych zimu trávila bez horké čokolády. Dělám si ji skoro každý večer k nějakému filmu, což rozhodně nevynechávám ráda. Zrovna dneska nám napadal sníh, tudíž je důležité mít čokoládu po ruce. Určitě budu číst a koukat na nějaké ty filmíky. Dneska mám v plánu stahovat ledové ostří. A když na to teda budu koukat, musím si udělat čokoládu, to je jasný :3 Ano, uhodli jste, jsem závažný chocoholic a nehodlám s tím nic dělat!


Letos asi nebudu mít problém tak jako loni sehnat čokoládu. Totiž já už mám zásoby na celou zimu! Taťka mi asi minuly týden koupil jedno balení instantní čokolády... A teď byl Mikuláš, že? A ten mi přinesl další balení plus ještě asi čtyři nebo pět mini balení! Přinesl mi taky kapučíno, ale to mi zas tak nechutná jak horká čokoláda. Takže jsem jsem zásobovaná na hroší časy! Doufám, že mi to vydrží celou zimu... A přemýšlím, že si koupím marshmelow (doufám, že to píšu dobře) a dám si to do hrníčku jako <-----2 komentáře:

  1. ja mám toto isté, ale s čajom :D milujem čaj a musím ho mať každý večer k filmu alebo knihe, to je jedno... :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já si občas taky dám čaj, ale spíš když jsem nemocná :)

      Vymazat

Jaky je váš názor? :)